Karjera

FirstHost ir mūsdienu klientu orientēta kompānija, kurā strādā mērķtiecīgi un talantīgi darbinieki – savas sfēras profesionāļi. Ja darbs tādā kolektīvā liekas Jums pievilcīgs, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu vakancēm.

Par mums

Strādājot IT-risinājumu sfērā sākot no 2005.gada, mēs sasniedzam nopietnus rezultātus Latvijas tirgū un atvērām pārstavniecības Dānijā un Krievijā, ka arī ieguvām vairāku pazīstamu kompāniju uzticību.

Mēs esam ambicioza komanda, kurā par priekšrocību tiek uzskatīta vēlme strādāt, profesionālā izaugsme un nestandarto lēmumu meklēšana.

Galvenais kompānijas birojs atrodas Rīgā, bijušās plaši pazīstamas VEF rūpnīcas teritorijā. Labi attīstīta transporta, enerģijas un IT-infrastruktūra atļāva savākt vienā vietā labākas IT un finanšu kompānijas, tādas, ka: Accenture, SEB Banka, Amber Soft, NANO IT u.c.

Bonusi

Maksimālajam darba komfortam ir garantēts pilns tehniskais aprīkojums: stacionāri un portatīvi datori, planšeti un papildus monitori. MacOS Windows vai Linux. Katram darbiniekam ir garantētas atlaides tuvākās kafejnīcās un sporta klubos, autostavvietās u.c.

emailsync

ranking

Izaugsmes iespējas

Mēs aktīvi atbalstam jebkādas darbinieka izaugsmes tieksmes. Pie nosacījuma, ka pastāv noteikta motivācija un spējas, Jūs varēsiet attīstīt savu karjeru praktiski jebkurā Jums vēlamā virzienā.

Vakances

Pārdošanas nodaļas vadītājs
Sistēmas administrators